شرایط نگهداری و عمر مفید سیگار

زمان ذخیره سازی

قانون عمر مفید سیگار هرگز تنظیم شده است، که شده است، به عبارت دیگر، می توان آنها را برای همیشه نگه داشته شود. اما، به عنوان تمرین نشان می دهد، در طول زمان، آنها تمایل به بدتر، که بر بو، طعم و احساس روند سیگار کشیدن خود را.

شرایط نگهداری سیگار

با وجود این واقعیت است که به وضوح شرایط ذخیره سازی هیچ جا توصیف یافت می شود، آن شناخته شده است که به منظور حفظ دخانیات در سیگار تازه برای یک دوره کوتاه به مشاهده رطوبت خاص، جلوگیری از قرار گرفتن در معرض سیگار نور، اجتناب از اخذ مواد silnopahnuschih نزدیک و یا محصولات، تهویه اتاق لازم است .

بدون شرط مهم کمتر برای ذخیره سازی دما است.

بنابراین، رطوبت مطلوب برای سیگار در نظر گرفته ۷۰٪ (در دمای ۱۵-۲۳ درجه). اگر این رقم است و دخانیات بیشتر تعدیل، اگر کمتر – خشک کردن. این خواص به جذب بو، به طوری که محصول عطر و طعم خود را حفظ کنید، باید مطمئن شوید که وجود دارد هر چیزی را با بوی قوی نیست.

گرد و غبار و مشابه مواد، بیش از حد، به دخانیات جذب می شود، بنابراین اگر شما برای باز کردن یک بسته سیگار برای یک مدت طولانی، این منجر به بدتر شدن کیفیت مصرف کننده.

مدت زمان ذخیره سازی

عمر مفید سیگار چیست؟ حتی با توجه به شرایط فوق، که بسیار دشوار به در خانه و یا در مغازه (در انبار) باشد، تنباکو است که لازم نیست به ذخیره بیش از یک سال است.

عمر مفید است سیگار “مارلبورو”، “وینستون” یا هر نام تجاری دیگر؟ پاسخ صحیح – نامحدود.

آنها خراب نیست، است که، می توان آنها را سیگار کشیدن پس از یک دوره طولانی از زمان از تاریخ تولید خود را، اما برای به دست آوردن لذت بردن از روند بسیار دشوار خواهد بود، به عنوان طعم، بو و احساس بعد از آنها ضعیف تر یا متفاوت است.

چرا از بین بردن یک سیگار؟

عمر مفید سیگار چیست؟ چرا آنها از بین بردن؟ دو نکته که سیگار از دست دادن کیفیت آنها وجود دارد: توتون و تنباکو و کمکی. توتون و تنباکو – برگ های خشک شده، که نمی تواند برای همیشه نگه داشته شود.

اگر شما به یاد گیاهان خشک شده در کتاب ها، پس از آن در طول زمان تبدیل آنها شکننده و به راحتی به گرد و غبار فرو ریختن. با سابقه دخانیات دقیقا همان است.

دوم – تجهیزات جانبی مختلف که سرعت بخشیدن به احتراق می باشد. پس از همه، دخانیات خود را می سوزاند بسیار بد.

انواع طعم دهنده است که می تواند در سیگار با منتول، گیلاس، سیب یافت؟ این مواد فرسایش اموال.

تعیین طراوت سیگار و تنباکو

عمر مفید سیگار چیست؟ چگونه برای تعیین طراوت خود را؟ هر فرد سیگاری تایید می کند که کیفیت سیگار تنباکو تازه دارای برخی از زبری، گلو تحریک، باعث تلخی و سوزن سوزن شدن در زبان خاص.

در این مورد، بوی کالا دخانیات بسیار شدید و تلفظ raskurennogo. حتی سیگار خاموش دارای عطر و طعم بسیار قوی، اگر آن را به تازگی ساخته شده است.

بر این اساس، در صورت عدم وجود خواص فوق، می تواند نتیجه گیری در مورد آنچه که سیگار قدیمی را.

ظاهر سیگار نیز می گوید زیادی. فیلتر باید به رنگ زرد روشن، سوخته نیست. اگر سیگار با فیلتر سفید، کاغذ باید به رنگ سفید، زرد نمی شود. این باید صاف، بدون کبودی و اثری از پیری است.

توتون و تنباکو سیگار تازه به طور مساوی و نه بسته بندی شده خواب کافی، اگر شما آن را انتخاب کنید تا فیلتر. بخیه بر روی کاغذ توتون و تنباکو باید صاف و بدون ناپیوستگی باشد، و محل اتصال سیگار فیلتر – قابل اعتماد.

راه دیگر برای تعیین سن دو سالگی سیگار

هزینه. به طور معمول، فرد سیگاری می داند که دقیقا قیمت محصولات توتون و تنباکو، که در فروشگاه های مختلف متفاوت است. بنابراین، اگر سیگار بسیار ارزان تر، می توان نتیجه گرفت که این یک خرید قدیمی است.

طراحی بسته. شناخته شده ترین مارک های حداقل یک بار در سال به روز رسانی به ظاهر از یک بسته سیگار. تغییرات ممکن است جزئی، اما آنها همیشه وجود دارد. افرادی که ترجیح می دهند به خرید سیگار همان، احتمالا می دانید داستان تغییر ظاهر محصول مورد علاقه خود را، بنابراین بازگشت به واقعیت قدیمی را نشان می دهد سیگار nesvezhesti.

چرا شما باید محصولات توتون و تنباکو قدیمی سیگار نکشید؟

اول از همه، چرا که به لذت بردن از کشیدن سیگار نمی تواند قدیمی. آنها از کیفیت توتون و تنباکو تازه را ندارند. در مرحله دوم، سیگار خود را سم مضر است، و با عمر مفید طولانی در آنها شروع به تجمع مواد سرطان زا که در روند سیگار کشیدن به بدن و ارائه آسیب های اضافی.

ذخیره سازی برای لوله های تنباکو

چه عمر مفید از سیگار است – ما در حال حاضر یافت می شود. حالا اجازه دهید در مورد چقدر دخانیات برای ذخیره می شود صحبت یک لوله. بر خلاف سیگار، می توان آن را برای طولانی مدت ذخیره می شود.

در اغلب شهرهای کوچک برای پیدا کردن یک محصول با کیفیت بسیار دشوار است، و آن را بر روی اینترنت به تعداد زیاد خریداری شده است. در این مورد، عمر مفید از انواع مختلف دخانیات بسیار متفاوت هستند.

پلاگین در بسته می توانید چند دهه دروغ و ویژگی عطر و طعم خود را تغییر دهید. طعم توتون و تنباکو می تواند بیش از دو یا سه سال ذخیره می شود. ویرجینیا دخانیات خشک در بسته مهر و موم است می توانید با خیال راحت دروغ پنج سال، و در نتیجه کیفیت آن تنها به بهبود خواهد آن را به عنوان یک ویژگی به بلوغ مثل یک شراب خوب است.

کیفیت اصلی از دخانیات – نکته مهم در حفظ چنین دخانیات فقدان نور خورشید و هوا، است که، بسته مهر و موم شده، و از همه مهمتر است. تقلبی برای مدت طولانی نمیتواند ذخیره شود.

بسیاری از سیگار فروخته شده در روسیه، پایین ترین کیفیت های دخانیات، که همچنین بر عمر مفید تولید شده است.

سیگار کشیدن یا غیر سیگاری – یک انتخاب شخصی است، اما اگر شما هنوز هم در این عادت خطرناک افراط، شما باید مطمئن شوید که سیگار با کیفیت بالا هستند و نگهداری می شدند تا زمانی که کالبد شکافی بیش از یک سال نیست.

به همین دلیل است آن را می سازد هیچ حس به استخدام سیگار در سهام، به منظور صرفه جویی در پول، چرا که آنها در همه زمان تبدیل شدن به گران تر است. سیگاری در این مورد یک فرصت خوب پس از آن، در نهایت، استفاده از محصول بیات.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟